Bactodex - Hakkımızda
B a c t o D E X

Yükleniyor...

features

Smart Pharma Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Tamamen yerli sermayeli bir şirket olarak kurulmuş olan Smart Pharma, takviye edici gıda üretimi ve satışı alanında faaliyet gösteren taleplere hızlı cevap verebilen dinamik bir firmadır. Alanında uzman yaklaşık 35 kişilik uzman kadrosu bulunan Smart Pharma, standartlara uygun fason ürettiği nitelikli ürünleri hem iç piyasaya hem de dış piyasalara satışını gerçekleştirmektedir.

features

Tamamen Size Özel

Smart Pharma, özel markalı takviye edici gıdaları kendi markanızla pazara sunmanıza fırsat verir. Özel markalı takviye edici gıda ürününüz regülasyonlar çerçevesinde üretilir ve son kullanıcıların kullanımına sunulur.”

features

Bactodex® Oral Probiyotik

Bactodex® markası Smart Pharma’nın tescilli markasıdır. Bactodex® Lactobacillus salivarius, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium animalis içeren oral kavite (ağız içi) probiyotiğidir ve takviye edici gıda sınıfındadır. Ağız florasını destekleyen bu suşların yanında Vitamin D3 ve Vitamin C içermektedir. Her bir probiyotik saşesi sağlıklı bir mikroflora oluşumuna yardımcı olmak için toplamda 1 milyar probiyotik içerir.